IMBIR

Gabinet kosmetyczny IMBIR to miejsce, gdzie nasza skóra znajdzie kompleksową opiekę, Oferowane s a zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie od typu skóry, ewentualnych schorzeń, czy wieku, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Skóra zostanie odżywiona, a nasze nerwy ukojone.

Dzięki zastosowaniu preparatów najnowszej jakości i doskonałej znajomości technik nawilżania, wygładzania i odżywiania skóry, po wizycie w gabinecie kosmetycznym IMBIR nasza twarz będzie dosłownie promieniała, a my same poczujemy się niesamowicie odprężone i pełne energii. Dostępne są zabiegi na twarz, zabiegi na ciało, zabiegi uzupełniające i peelingi. W ofercie znajdziemy również pakiety zabiegów, dzięki którym naskórek zostanie złuszczony, skóra odżywiona i wygładzona a my znajdziemy czas dla siebie i chwilę odprężenia. Zabiegi są poprzedzone bezpłatną diagnozą skóry, dzięki której będzie można dobrać metody działania do indywidualnych potrzeb i uwarunkowań biologicznych. Podczas zabiegów wykorzystywane są najlepszej  jakości preparaty, bazujące na naturalnych składnikach odżywczych. Naturalne oleje, kolagen, czy kremy nawilżające, przygotowane na bazie odżywczych roślin są w stanie zdziałać cuda. Te specyfiki, połączone z odpowiednim złuszczeniem naskórka i zaaplikowane przez delikatne wmasowanie, są w stanie zdziałać cuda. Zmarszczki zostaną wygładzone, a nasza skóra zyska blask. Dostępne są zabiegi dostosowane do skóry dojrzałej, które wygładzają zmarszczki i poprawiają napięcie skóry, jak i takie, skierowane do skóry młodej, dzięki której zrelaksujemy się i będziemy zapobiegać pojawianiu się pierwszych oznak starzenia.

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z zabiegów estetycznych – panowie również chcą cieszyć się piękną skórą i znaleźć coś dla siebie. W gabinecie kosmetycznym IMBIR również znajdą coś dla siebie i będą mogli poczuć idealną miękkość swojej skóry. Gabinet prowadzi również sprzedaż kosmetyków, dzięki czemu możemy urządzić sobie spa w domowym zaciszu.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne nie tylko poprawiają jakość naszej skóry, ale pozwalają również znaleźć chwilę dla siebie. Dzięki kompleksowym zabiegom na twarz i na ciało każda z nas może znaleźć chwilę odprężenia i ukojenia, jednocześnie robiąc coś dobrego dla swojej skóry. Zabiegi kosmetyczne nie tylko przeciwdziałają pojawianiu się pierwszych oznak starzenia, ale również poprawiają napięcie skóry, pomagają w pozbyciu się niedoskonałości i wyrównują koloryt skóry.

Czytaj dalej: http://www.imbir.net.pl