Pawilony modułowe – informacje o rozwiązaniu

pawilon modułowy

Słysząc lub widząc taką nazwę zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie „Co to jest?”, „Do czego służy?”,lub „Jak to jest zrobione?” Odpowiedzi na te pytania sa bardzo proste

Na początek „co to jest”. Są to poprostu moduły,które z łatwością można ze sobą zestawić. Wszystko to za sprawą systemu szybkiego łączenia w dowolne konfiguracje. Mozna dzięki temu stworzyć budynki o jednej, dwu, a nawet trzech kondygnacjach.Montaż takich modułów jest szybki, a więc sprawdzi się wszędzie tam, gdzie czas odgrywa główną rolę.

Jak to jest zrobione?

Pawilony modułowe wykonuje się z konstrukcji stalowych, które później są zabudowane płytą warstwową, ta natomiast wypełniona jest wełną mineralną, bądź rdzeniem z poliuretanu lub styropianu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów elewacyjnych, między innymi desek elewacyjnych, ozdobnych profili falistych czy paneli żaluzyjnych, takie konstytucje znacznie zyskują na swej urodzie. Podczas ich wykonywania, można tworzyć rozmaite kombinacje materiałów, nada to obiektom swoisty i niepowtarzalny wygląd. Jak ma się to do do ogólnego wyglądu? Mała konstrukcja z dużymi przeszkleniami prezentuje sie naprawde imponująco. Również elewacja z płyt betonowych nie musi być nudna, gdy wybierzemy je w wersji ozdobnej.

Gdzie można je wykorzystać?

Przeznaczenie pawilonów modułowych jest bardzo różne. Mogą mieścić się w nich małe firmy, biura sprzedaży czy punkty gastronomiczne, jak również kioski handlowe.Obiekty składające się z modułów mozna w łatwy sposob zdemontować, co za tym idzie cechuje je swego rodzaju mobilność. Kończy się umowa na wynajmowany teren? Żaden problem, wystarczy przenieść taki pawilon w inne wybrane miejsce.

Pawilony cena

Ceny takich budynków są różne. Wszystko w zależności od tego czy kupujemy je nowe czy używane bądź po prostu je wynajdujemy. W grę wchodzą również wymiary pawilonów.