Srebro i cyrkonie to piękne zestawienie

Srebrna biżuteria cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością. Wśród zaliczanych do niej wyrobów najpopularniejsze wydają się być srebrne kolczyki. Nie każda kobieta nosi łańcuszki, jeszcze mniej liczne grono pań decyduje się na bransoletki. Tymczasem kolczyki to tradycyjna ozdoba kobiecego ciała. Noszone są nie tylko od przysłowiowego święta, ale również na co dzień. Współcześnie najmodniejsze pozostają kolczyki srebrne z cyrkoniami. Te ostatnie dodają biżuterii charakteru. Bardzo dobrze komponują się również z klasycznym oraz eleganckim srebrem.

Pomysł na kolczyki

Wyroby wykonane z wysokiej jakości srebra przetrwają lata. W tym czasie wpiszą się w niejedną stylizację i będą dodawały kobiecie szyku przy różnych okazjach. Zarówno do pracy, a już na pewno podczas większych przyjęć, warto wybierać modele eleganckie i jednocześnie charakterystyczne. O ile same kolczyki ze srebra to synonim klasyki oraz ponadczasowego stylu, to wyroby uzupełnione cyrkoniami sprawiają, że kobieta wygląda bardziej zjawiskowo. Te niewielkie kamienie nie są krzykliwe, choć oczywiście w ofercie dobrego sklepu można znaleźć także ,,bogatsze” kolczyki srebrne z cyrkoniami. Takie wyroby uzupełnione są licznymi kamieniami i już z daleka robią wrażenie. Sprawdzają się jednak głównie przy większych wyjściach, przyjęciach oraz balach.

Kolczyki odpowiedniej długości

Klasyczne kolczyki na co dzień często przybierają postać prostych wkrętów. Opatrzone niewielką cyrkonią pasują do pracy czy na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi. Wiele kobiet ceni sobie jednak bardziej wyraziste dodatki. W takim przypadku także nie należy skreślać kolczyków o niewielkich rozmiarach. Sprawdzą się chociażby te z charakterystycznym kolorem cyrkonii. Srebrne kolczyki to jak już wspomniano elegancki dodatek, który śmiało można zakładać również na wieczorne imprezy oraz przyjęcia. Sukienkę bardzo dobrze uzupełnią srebrne kolczyki o średniej długości, opatrzone klasycznymi białymi cyrkoniami lub bardziej charakterystycznymi kamieniami. Te ostatnie będą pasować do prostej kreacji, natomiast bardziej krzykliwą sukienkę warto uzupełnić stonowanymi kolczykami. Wybierając się na bal, do długiej sukni można założyć duże kolczyki srebrne z cyrkoniami. Stanowią one na ogół jedyną biżuterię, a na pewno są zasadniczym dodatkiem. Eleganckie srebro bardzo dobrze sprawdza się w tej roli, ponieważ jest:

  • ponadczasowe,
  • uniwersalne,
  • bardzo eleganckie.

Cyrkonie tylko potęgują ten efekt. Sprawiają, że oferta srebrnych kolczyków jest jeszcze ciekawsza i bardziej zróżnicowana.