Firma ATS: profesjonalne i bardzo urozmaicone usługi

Co oferuje ten właśnie podmiot? Gdzie można zdecydować się na usługi firmy ATS? Kiedy są one świadczone? Pytań jest sporo, dlatego warto od razu przejść do meritum. Poznaj poniżej wszystkie najważniejsze fakty dotyczące tego konkretnego podmiotu.

Firma ATS jest z Katowic. Na co dzień działa ona przy ulicy Krakowskiej 208. Trzeba podkreślić, że ten podmiot oferuje swoje usługi również drogą internetową. Wszystko wyjaśnimy po kolei. Chcesz skorzystać z usług tej firmy stacjonarnie? Wszystko dlatego, że jesteś z Katowic lub okolic? Warto zaznaczyć, że ATS jest otwarte od poniedziałku do piątku. W godzinach od 9:00 do 17:00. To jednak na tej płaszczyźnie nie wszystko. Podmiot z Katowic ATS jest także otwarty w soboty. W te dni tygodnia przez cztery godziny, ponieważ od 9:00 do 13:00. W razie czego możesz również skorzystać z oferty drogą internetową. Naprawdę warto. Podmiot z Katowic jest chwalony oraz nagradzany przez rozmaite instytucje. Na przykład w 2018 roku ATS otrzymał nagrodę w kategorii Orły Motoryzacji. Taka właśnie jest natomiast branża tej firmy ze Śląska. W tym podmiocie sprzedają osoby, które znakomicie znają się na takiej dziedzinie. Wiedzą zatem, z którymi producentami warto współpracować itp. Poza tym fachowcy są w stanie doradzić odpowiednie rozwiązania, które będą najlepsze dla konkretnego klienta.

Pewnie już nie możesz doczekać się tego, co konkretnie jest oferowane przez ten właśnie podmiot z Katowic? Są to między innymi różnego rodzaju oleje silnikowe. Tak jak wspominaliśmy, ta firma współpracuje tylko i wyłącznie z porządnymi producentami. To natomiast znakomicie przekłada się na jakość oferowanego asortymentu.

Do wyboru są między innymi porządne oleje samochodowe. To jednak tutaj nie wszystko. Dodatkowo można zdecydować się na oleje przekładniowe. Co jeszcze jest gwarantowane przez ATS biorąc pod uwagę tę kategorię? Są to również oleje motocyklowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na różnego rodzaju filtry samochodowe. Ta firma oferuje między innymi filtry oleju. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się także na filtry paliwa oraz kabinowe. Bardzo popularne są również filtry do motocykli. Tak samo, jak żarówki samochodowe typu halogenowego. Podmiot ATS oferuje także płyny chłodnicze oraz generalnie różnego rodzaju wycieraczki. Dodatkowo może być przez Ciebie kupiona różnego rodzaju chemia samochodowa. Oferowane są tutaj między innymi dodatki do benzyny lub diesli. Opcji jest zatem pod dostatkiem.
https://ats-oleje.pl/