Zadbaj o młody i piękny wygląd z kosmetykami Kolagen Colway

Czym jest kolagen Colway?

Jest to całkowicie naturalny kolagen rekomendowany przed zespół Colway. Kolagen jest popularnie nazywany „proteiną młodości”, dlaczego? Substancja ta stanowi ponad 30% masy białka w ludzkim ciele. Kolagen oraz elastyna tworzą w warstwie skóry właściwej swego rodzaju siateczkę. To nadaje skórze jędrność i sprężystość. Prócz tego wiąże wodę i substancje lipofilowe, w efekcie czego tkanki łączne zachowane są w doskonałej kondycji.

Kolagen naturalny jest żelem tworzonym przez molekuły kolagenu rybiego. W procesie hydratacji przyłączają się do niego cząsteczki wody. Dzięki opakowaniu posiadającemu pompeczkę, możemy dozować dowolną ilość potrzebą do pielęgnacji skóry w prosty i higieniczny sposób.

Jak kolagen działa w organizmie?

Kolagen z organizmie podlega ciągłej wymianie. Dopóki ten proces przebiega prawidłowo, skóra wygląda dobrze, to znaczy zdrowo i młodo. Kolagen naturalny w przeciwieństwie do wielu kosmetyków „anti-age” uderza w sedno, tzn, uzupełnia niedobory opisywanej substancji w skórze.

Aby kolagen dobrze się wchłaniał warto wcześniej odpowiednio przygotować skórę. W tym celu stosuje się peelingi( najlepiej stosować je cyklicznie) 1-2 razy w tygodniu. Kolagen Colway jest dostępny w trzech różnych stopniach pigmentacji. Dostępne są w w wersji Platinum, Silver i Graphite.
Kolagen z serii Platinum to doskonały sposób aby zadbać o najdelikatniejsze część ciała, czyli twarz, szyję i dekolt. Zapewnia wygładzenie zmarszczek, usuwa trądzik a także przebarwienia.
Seria Silver jest przeznaczona do stosowania na całym ciele. Szczególnie polecany dla kobiet borykających się z cellulitem, rozstępami i bliznami.
Kolagen Graphite, pomoże utrzymać skórę głowy, włosy i paznokcie w dobrej kondycji. Ma istotny wpływ na układ kostny a także na kondycję naszych stawów.

Jeśli stosujemy krem lub balsam dobrze jest nanosić go na skórę tuż po kąpieli, kiedy pory są otwarte, wtedy kosmetyk będzie lepiej się wchłaniał.

Regularne stosowanie kolagenu zapewni naszej skórze poprawę nawilżenia i jędrności. Jak już wspomniano opóźnia także procesy starzenia co działa oczywiście na naszą korzyść.